Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | (68) 371 35 88 | sklep @ futuri . pl | skype: futuri_pl | gg: 12634394
Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood
Drukuj  PDF

(Numer ID produktu: [Geo's Table] WeDoWood )

WeDoWood
  • Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood)
  • Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood)
  • Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood)
  • Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood)
  • Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood)
  • Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood)
  • Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood)
Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood) Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood)> Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood) Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood) Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood) Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood)> Stolik dziecięcy Geo's, czarny - We Do Wood (WeDoWood)
1225 PLN
dostawa w 2 - 7 dni Dostawa w 2 - 7 dni
koszt dostawy Wysyłka od 10 zł
Oblicz Ratę Santander Consumer Bank
70cm
45cm
39cm
7kg
Pomoc Wyślij pytanie o produkt
Kontakt Tel: +48 668 440 010, (68) 371 35 88
* bezpieczna wysylka
* 2 lata gwarancji
* wymaga samodzielnego montazu

Opis

Stolik Geo's to funkcjonalny stolik dla dzieci z dużą wysuwaną z obu stron stolika szufladą, w której z powodzeniem zmieszczą się kredki, zapas papieru czy inne zabawki.Został on zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do każdego wnętrz. Może też posłużyć jako stolik kawowy lub nocny.  Do czyszczenia zaleca się wilgotną szmatkę z niewielką ilością mydła.   Projektant: Sebastian Jorgensen

Stolik Geo's to funkcjonalny stolik dla dzieci z dużą wysuwaną z obu stron stolika szufladą, w której z powodzeniem zmieszczą się kredki, zapas papieru czy inne zabawki.Został on zaprojektowany w taki sposób, aby pasował do każdego wnętrz. Może też posłużyć jako stolik kawowy lub nocny.  Do czyszczenia zaleca się wilgotną szmatkę z niewielką ilością mydła.
 
Projektant: Sebastian Jorgensen

WeDoWoodWE DO WOOD w swoich projektach jako materiał postanowił użyć bambus moso ponieważ jest to jeden z najbardziej zrównoważonych zasobów naturalnych na świecie. Co więcej jest to jedyna roślina drzewna, która jest w stanie nadążyć za konsumpcyjnym stylem życia oraz wylesianiem przez człowieka. Kilka faktów na temat bambusa: - Bambus jest rośliną szybko osiągającą (ok. 4 lata), co w przypadku drzew iglastych takich jak sosna czy cedr zajmuje 10-20 lat, a w przypadku twardego drewna (jesion, brzoza, dąb, teczyna) 40-80 lat. - System ukorzenienia bambusa nieustannie rozrasta się wypuszczając nowe pędy, dzięki czemu nie jest konieczne ponowne obsadzenie po jego zbiorach tak jak jest to konieczne w przypadku innych gatunków drzew. Co więcej w przypadku babusa wszystko to odbywa się naturalnie bez użycia środków chemicznych, pestycydów, herbicydów czy nawozów. - Bambus jest kluczowym elementem w bilansie tlenu i dwutlenku węgla w atmosferze. Bambus w tracie swojego wzrostu naturalnie absorbuje o 2/3 więcej dwutlenku węgla oraz produkuje 1/3 więcej tlenu niż pozostałe gatunki drzew. We Do Wood współpracuje tylko z certyfikowanymi plantacjami. Dzięki temu mamy gwarancję, że wykorzystywany przez nas bambus dojrzewał bez użycia środków chemicznych, pestycydów, herbicydów czy nawozów. Ponadto obróbka bambusa odbywa się bez użycia szkodliwych substancji chemicznych, a wszystkie kleje stosowane przy obróbce i produkcji posiadają najniższą emisję formaldehydu w przemyśle, z powodzeniem spełniając ścisłą europejską normę E1 dla jakości powietrza w pomieszczeniach. Materiał jest dostarczany bezpośrednio od chińskich plantatorów do europejskich zakładów produkcyjnych, co dodatkowo zmniejsza emisję dwutlenku węgla podczas transportu. Następnie meble pakowane są w płaskie paczki, co minimalizuje zużycie materiałów do pakowania oraz zmniejsza przestrzeń transportową. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zminimalizować emisję dwutlenku węgla podczas całego procesu produkcji naszych produktów od plantacji bambusa aż do końcowego klienta, co uważamy za nasz obowiązek.

Data dodania produktu do sklepu: piątek, 21 październik 2016.

Dane techniczne

Materiał: bambus moso

Kolor: naturalny/czarny

Jak kupić na raty e-Raty Santander?


Jak kupić na raty

Jak kupić na raty PAYU?


Raty PAYU

Program Ochrony Kupujšcych


Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Polecamy do zestawu

Live Chat Software