Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | (68) 371 35 88 | sklep @ futuri . pl | skype: futuri_pl | gg: 12634394
Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Krzesło kuchenne MIO WHITE
Drukuj  PDF

(Numer ID produktu: [SIS-10109] Siesta )

Siesta
  • Krzesło kuchenne MIO WHITE (Siesta)
  • Krzesło kuchenne MIO WHITE (Siesta)
  • Krzesło kuchenne MIO WHITE (Siesta)
  • Krzesło kuchenne MIO WHITE (Siesta)
  • Krzesło kuchenne MIO WHITE (Siesta)
Krzesło kuchenne MIO WHITE (Siesta) Krzesło kuchenne MIO WHITE (Siesta)> Krzesło kuchenne MIO WHITE (Siesta) Krzesło kuchenne MIO WHITE (Siesta) Krzesło kuchenne MIO WHITE (Siesta)
179 PLN
dostawa w 21 dni Dostawa w 21 dni
koszt dostawy Darmowa wysyłka
Oblicz Ratę Santander Consumer Bank
4kg
Pomoc Wyślij pytanie o produkt
Kontakt Tel: +48 668 440 010, (68) 371 35 88
* bezpieczna wysylka
* 2 lata gwarancji
* wymaga samodzielnego montazu

Opis

Dzięki swej nietuzinkowej sylwetce krzesło doskonale wkomponuje się do pomieszczeń o nowoczesnym charakterze. Jego zalety docenią ludzie, którzy lubią prostotę, nowoczesność i uniwersalność.   Zastosowanie: krzesła do restauracji, krzesła do kawiarni, krzesła do hoteli, krzesła na taras, krzesła do ogrodu.

Dzięki swej nietuzinkowej sylwetce krzesło doskonale wkomponuje się do pomieszczeń o nowoczesnym charakterze. Jego zalety docenią ludzie, którzy lubią prostotę, nowoczesność i uniwersalność.
 
Zastosowanie: krzesła do restauracji, krzesła do kawiarni, krzesła do hoteli, krzesła na taras, krzesła do ogrodu.

SiestaMarka Siesta to przede wszystkim designerskie meble z poliwęglanu i polipropylenu, najnowsze powstały w pracowni Ilanit Ovadya. Dla francuskiego Fermoba projektuje sama Andree Putman, a także Frederic Sofia, Pascal Morgue i Harald Guggenbichler. Ponadczasowe nowoczesne i klasyczne projekty zostały wykorzystane w wielu prestiżowych lokalizacjach na całym świecie. Produkty hiszpańskiego Resola sygnują swoimi nazwiskami tacy znani projektanci jak: Fabrizio Batoni, Josep Llusca i Joan Gaspar, a meble marki Resol dystrybuowane są w ponad 60 krajach.

Data dodania produktu do sklepu: wtorek, 17 grudzień 2013.

Dane techniczne


Wysokość: 80 cm
Długość nóg: 50 cm
Rozstaw nóg: 47 cm

 
Rama - wykonanie: metalowe rurki
Siedzisko - wykonanie: polipropylen
Kolor: biały

Jak kupić na raty e-Raty Santander?


Jak kupić na raty

Jak kupić na raty PAYU?


Raty PAYU

Program Ochrony Kupujšcych


Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Live Chat Software