Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl
Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny
Drukuj  PDF

(Numer ID produktu: [02032] DekoSign )

DekoSign
  • Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny (DekoSign)
  • Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny (DekoSign)
  • Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny (DekoSign)
  • Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny (DekoSign)
  • Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny (DekoSign)
Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny (DekoSign) Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny (DekoSign)> Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny (DekoSign) Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny (DekoSign) Napis na ścianę DON`T WORRY BE HAPPY czarny (DekoSign)
139 PLN
dostawa w 21 dni Dostawa w 21 dni
koszt dostawy Wysyłka od 10 zł
1kg
Pomoc Wyślij pytanie o produkt
Kontakt Tel: +48 668 440 010, (68) 371 35 88
* bezpieczna wysyłka
* 2 lata gwarancji
* wymaga samodzielnego montażu

Opis

Dekoracyjny napis "DON`T WORRY BE HAPPY-Nie martw się, bądź szczęśliwy" do powieszenia lub przyklejenia na ścianę. Świetnie dopasuje się do pokoju dziennego oraz tych pomieszczeń w jakich chcemy poczuć się pozytywnie naładowani. Radosny napis przypomina, aby każdego dnia się uśmiechać i Odrzucić wszelkie smutki. Nastraja pozytywną energią na cały dzień. Napisy na ścianie to designerski sposób na wyrażanie emocji, dodawanie wnętrzom charakteru i nowoczesności. Napisy Deko sign można zamontować na ścianie za pomocą taśmy dwustronnej. Jest to bardzo proste ze względu na ich wagę i elastyczność. Napisy prezentują się doskonale na gładkich powierzchniach.

Dekoracyjny napis "DON`T WORRY BE HAPPY-Nie martw się, bądź szczęśliwy" do powieszenia lub przyklejenia na ścianę. Świetnie dopasuje się do pokoju dziennego oraz tych pomieszczeń w jakich chcemy poczuć się pozytywnie naładowani. Radosny napis przypomina, aby każdego dnia się uśmiechać i Odrzucić wszelkie smutki. Nastraja pozytywną energią na cały dzień. Napisy na ścianie to designerski sposób na wyrażanie emocji, dodawanie wnętrzom charakteru i nowoczesności.

Napisy Deko sign można zamontować na ścianie za pomocą taśmy dwustronnej. Jest to bardzo proste ze względu na ich wagę i elastyczność. Napisy prezentują się doskonale na gładkich powierzchniach.

DekoSignDekoSign jest polską firmą zajmującą się tworzeniem niepowtarzalnych dekoracji ściennych. W ich ofercie znaleźć można napisy na ścianę, plakaty oraz oryginalne, zadziwiające swoimi kształtami lustra. Choć to marka bardzo młoda, gdyż działa na rynku zaledwie od 2012 roku, to już zdążyła podbić serca osób zainteresowanych niekonwencjonalnym dekorowaniem swoich mieszkań. Dała się także poznać jako producent stawiający na wysoką jakość oraz zadowolenie klienta. Każdy z nas, budząc się rano potrzebuje motywującego impulsu. Dla jednych będzie to kawa, dla innych inspirujący do działania napis na ścianie. Te ostatnie cieszą się obecnie szaloną popularnością. Producent oferuje gotowe napisy w formie całych mott czy plakatów w ramach. Daje też możliwość stworzenia swoich własnych myśli przewodnich przy pomocy osobnych liter.

Data dodania produktu do sklepu: poniedziałek, 08 kwiecień 2013.

Dane techniczne

 
Kolekcja: Letup
Wysokość - 40 cm
Długość - 68 cm
Głębokość - 0,6 cm
 
 
Kolor: czarny
Materiał: PCV spienione
  
Dodatkowe informacje: Gwarancja: 24 miesiące

 

 

Jak kupic na raty PAYU?


Raty PAYU

Program Ochrony Kupujšcych


Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Live Chat Software