Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Nowoczesne białe meble do pokoju dziennego, przedpokoju

Tenzo to producent, którego siedziba zlokalizowana jest w regionie Smalandsstenar w Szwecji. Firma specjalizuje się głównie w meblach drewnianych. W jego asortymencie znajduje się szeroka gama efektownych mebli nowoczesne meble do pokoju dziennego, kuchni i jadalni, sypialni, modne białe meble młodzieżowe, również w sprzedaży znajdują się nowoczesne meble do przedpokoju. Każdy szukający czegoś interesującego znajdzie w kolekcjach mebli Tenzo coś w sam raz w swoim guście. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełną kolekcją!

Sortuj według: Nazwa  Cena
Brak produktów w tej kategorii.
Bestsellery

Live Chat Software