Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Kare Design - meble, lampy - sklep Futuri

Dla wszystkich doceniających niebanalne wzornictwo wiele ciekawych propozycji ma niemiecka firma Kare Design. Oferowane w naszym sklepie internetowym meble Kare Design mogą być wyjątkowym dodatkiem do każdego wnętrza. W kolekcji Kare Design Polska znajdą Państwo propozycje przeznaczone zarówno do nowocześnie, jak i klasycznie urządzonych przestrzeni. Są to eleganckie stoliki i ławy, sofy, fotele i krzesła, łóżka, regały i komody Kare Design. Lampy oraz dekoracje uzupełniają tę ofertę. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich propozycji w kolekcji Kare Design sklep internetowy Futuri zaprasza na zakupy!

Sortuj według: Nazwa  Cena
 1 
Bestsellery

Live Chat Software