Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Wieszaki

Diabeł tkwi w szczegółach. Wieszak to bardzo specyficzny dodatek do każdego mieszkania. Nie może bez niego funkcjonować ani przedpokój ani łazienka a czasem i kuchnia. To także jeden z najczęściej ignorowanych elementów dekoracyjnych. A nasze wieszaki są nie tylko funkcjonalne ale też ciekawe, oryginalne i sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wieszaki stojące, dawniej bardzo popularne dziś także zaczynają cieszyć się coraz większym powodzeniem. Fikuśne wieszaki naścienne praktycznie ozdobią pokój dziecięcy, łazienkę lub oryginalny przedpokój.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1 
Bestsellery

Live Chat Software