Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Gazetniki

Ulubione czasopisma, codzienne gazety albo aktualnie czytana książka, aby nie ginęły gdzieś pod ławą w stosiku innych pisemek niech znajdą swoje miejsce w eleganckim gazetniku. To bardzo przydatny element wyposażenia wnętrza dla osób, które pomimo dostępności wirtualnych gazet nadal cenią sobie zapach farby drukarskiej i szelest prawdziwego papieru. Gazetniki świetnie spełnią swą funkcję nie tylko w domach prywatnych. Przydadzą ekskluzywności wnętrzom profesjonalnych salonów kosmetycznych, fryzjerskich lub eleganckim biurom.

Sortuj według: Nazwa  Cena
 1 
Bestsellery

Live Chat Software