Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | (68) 371 35 88 | sklep @ futuri . pl | skype: futuri_pl | gg: 12634394

Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Zegary

Stary jak świat Czas, towarzyszy nam w każdej chwili naszego życia. Przemija nieubłaganie i nic nie jest w stanie go zatrzymać. Jedyne co możemy zrobić to otoczyć go piękna formą aby upływał nam mile i efektownie. Tajemnica Czasu stanie się jeszcze piękniejsza i bardziej intrygująca jeśli zamkniemy ją w niebanalnej formie. Zegary nowoczesne i retro, minimalistyczne lub bogato zdobione, każdy z nich odmierzy nam czas w tym samym rytmie ale każdy ozdobi wnętrze w innym, oryginalnym stylu.

Sortuj według: Nazwa  Cena
 1 
Bestsellery

Live Chat Software