Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Lustra

Lustro nie musi być zwyczajną płaszczyzną służącą nam jedynie do codziennej toalety. Lustra to szczególne przedmioty, dzięki którym możesz w ciekawy sposób kreować swoją przestrzeń. Lustrzane tafle odbijają światło a tym samym czynią wnętrza wizualnie jaśniejszymi i większymi. Dodają pomieszczeniom lekkości, magicznej przestrzenności i mogą je zdobić w szczególny sposób. Efektowne ramy luster, oryginalne kształty i ciekawe formy to coś co pozwoli nadać Twoim wnętrzom ekskluzywności i niepowtarzalnej, lustrzanej poświaty.

Sortuj według: Nazwa  Cena
 1 
Bestsellery

Live Chat Software