Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Zapraszamy do naszego nowego sklepu on-line futuri-meble.pl

Zapraszamy do naszego nowego sklepu on-line futuri-meble.pl

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Akcesoria i dodatki

O dobrze zaaranżowanym wnętrzu mówimy wówczas gdy wszystkie elementy w mieszkaniu, od mebli poprzez akcesoria kuchenne czy łazienkowe, dywany aż po wycieraczkę są spójne wzorniczo. Wszystkie akcesoria wyposażenia wnętrz: zegar na ścianie, obraz czy wazon to cisi dekoratorzy, podkreślający styl wnętrza. Każdy, najdrobniejszy detal, ozdoba, ramka na zdjęcia, lustro a nawet ciekawa skarbonka czy zasłonka nadają pomieszczeniu osobistego charakteru akcentując osobowość właścicieli. Dobre wnętrze to także wnętrze uporządkowane. Skrzynka na klucze, gazetnik czy pojemnik na drobne, podręczne przedmioty spełniają rolę zarówno porządkującą jak i dekoracyjną.

Bestsellery

Live Chat Software