Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Lampy wiszące

Odpowiednio dobrane światło pozwala stworzyć niezwykłą i intymną atmosferę, pozwala wyeksponować najważniejsze miejsca w domu, pokazać to, z czego jesteś najbardziej dumny. Dzięki regulatorom oświetlenia stworzysz odpowiednie światło w zależności od pory dnia, dopasujesz je do swojego nastroju i stworzysz niezwykłą aurę w całym pomieszczeniu. Oferujemy Państwu wiszące lampy do salonu, sypialni, jadalni i do każdego innego wnętrza - o bogatej kolorystyce i ciekawym wzornictwie. Spraw by spożywanie posiłku, praca czy zabawa były przyjemnością.

Sortuj według: Nazwa  Cena
 1 
Bestsellery

Live Chat Software