Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | (68) 371 35 88 | sklep @ futuri . pl | skype: futuri_pl | gg: 12634394

Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Szafy

W nietuzinkowym wnętrzu nic nie jest zwyczajne i takie jak wszędzie. Począwszy od drobiazgów a skończywszy na dużych przedsięwzięciach, np. takich jak szafa, niebanalne wnętrze zawsze zachwyca oryginalnością i indywidualnym charakterem. Szafy, które Państwu oferujemy pomogą dopełnić wnętrze standardowym meblem o niestandardowym designie i sprawić aby, obok wygody i porządku, zapewniało także efektowną kompozycję z oryginalnym wystrojem wnętrza.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  następna > 
Bestsellery

Live Chat Software