Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Regały/Półki

Półeczka na ścianę to nie tylko mebel przydatny do przechowywania książek, pamiątek czy innych gadżetów. To również pomysł na niebanalne wykorzystanie i ciekawą aranżację ścian. Kilka barwnych, designerskich półeczek wiszących zapewni miejsce zabawkom w pokoju dziecięcym lub zapełni ścianę w nowoczesnym salonie pozwalając efektownie wyeksponować co ciekawsze bibeloty i ozdoby. Stojące półki odnajdą się we wszystkich wnętrzach od kuchni, poprzez sypialnię, aż do domowego biura. I w każdym z nich będą jednym z ciekawszych mebli.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  3  4  następna > 
Bestsellery

Live Chat Software