Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Nowoczesne białe biurka

Biurko przy jakim przyszło nam pracować, jego forma i ergonomia, wywierają niebagatelny wpływ na efektywność pracy oraz na nasze z niej zadowolenie. Dlatego, czy to na potrzeby domowego kącika do pracy czy firmowego biura, warto wybrać mebel elegancki, nowoczesny i odpowiedni do wymagań naszych i naszego wnętrza. Oferujemy nowoczesne biurka między innymi w kolorze białym i czarnym. Wysoka jakość biurek z naszych kolekcji oraz ich oryginalny design pozwolą na przyjemną pracę w miłym, funkcjonalnym wnętrzu.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  3  następna > 
Bestsellery

Futuri przedstawia imponującą kolekcję biurek, które z całkowitą pewnością spełnią najśmielsze Państwa oczekiwania. Wspaniałe nowoczesne biurka, biurka komputerowe (również biurka z szufladami) czy rewelacyjne biurko narożne (dostępne jest także biurko narożne białe) to znaki firmowe naszej kolekcji. Naturalnie, nie sposób wymienić w tym miejscu wszystkich zalet naszych produktów, niemniej jesteśmy przekonani, że oddajemy w Państwa ręce tanie biurka - dostępne w różnorodnych wersjach kolorystycznych, na przykład biurka nowoczesne białe które jednocześnie wypełniają wszelkie standardy współczesnego designu, nie lekceważą aktualnych trendów, a jednocześnie zachowują to, co świadczy o wyjątkowości każdego producenta i każdej kolekcji to znaczy zachowują własną odrębność i rozpoznawalność, czyli, jednym słowem: oryginalność. Produkty, które prezentujemy w niniejszej kolekcji jesteśmy o tym głęboko przekonani obronią się same, nie tylko dzięki wyjątkowemu wyglądowi, ale także (a może nawet przede wszystkim) za sprawą niewiarygodnej użyteczności. Warto bowiem w tym miejscu wspomnieć, że tylko umiejętne połączenie tych dwóch cech (użyteczność plus oryginalny design) decyduje o kompletności produktu, a tylko produkt kompletny może przyczynić się do zadowolenia klienta, które jest naszym nadrzędnym celem. Biurko narożne? A może biurko do komputera? Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolekcją Futuri mamy nadzieję, że każda i każdy z Was znajdzie tu produkt, jakiego oczekiwało, a może nawet te oczekiwania przerastający.

Live Chat Software