Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Szafki / Stoliki do łóżek

Eleganckie, klasyczne lub nieszablonowe i bardzo nowoczesne, ale zawsze funkcjonalne i przydatne szafki nocne, zapewnią miejsce nocnej lampce, książce czytanej przed snem, budzikowi lub kubeczkowi z pachnącą poranną kawą. Dopasowane pod względem stylistycznym do łóżka stworzą z nim spójną całość, podnosząc wartość aranżacji sypialni. Stolik nocny nie zawsze musi pełnić wartę obok łóżka. Stoliki dostępne w ofercie Futuri stanowią doskonałe dopełnienie także innych wnętrz, w których mogą pełnić funkcję stolików do kawy lub eleganckich komódek.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  następna > 
Bestsellery

Live Chat Software