Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Nowoczesne łóżka do sypialni

Wybór łóżka do sypialni jest niezwykle ważny. Musi ono być nie tylko bardzo estetyczne, ale także wygodne. Zdajemy sobie z tego sprawą oferując Państwu nasze nowoczesne, białe łóżka. Ich niezwykła stylistyka wprowadzi do sypialni wyjątkową atmosferę, która uczyni tę przestrzeń jeszcze bardziej prywatną. Proponowane przez Futuri.pl białe łóżka, nowoczesne i ergonomiczne, są doskonałym wyborem dla każdego, kto ceni sobie wspłczesny design i solidne wykonanie. Wyprodukowane z bardzo dużą precyzją, przy zastosowaniu najlepszych materiałów, przez wiele lat służą swoim użytkownikom zapewniając im komfort na najwyższym poziomie. Nowoczesne, białe łóżka z naszej oferty sprawią, że poznasz nowe znaczenie słowa wypoczynek.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  następna > 
Bestsellery

Live Chat Software