Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Pufy/Puf/Siedziska

Każdy posiadacz pufy wie jak wiele funkcji może ona pełnić. Wielofunkcyjność puf cenią sobie szczególnie właściciele małych mieszkań, w których można znaleźć masę pomysłów na zagospodarowanie tych niezwykłych mebli. Pufa może być stolikiem kawowym, z powodzeniem zastąpić stolik nocny przy łóżku, podnóżkiem, schowkiem na drobiazgi albo dodatkowym siedziskiem w przypadku nadplanowych gości. Pufy dostępne w naszych kolekcjach to nie tylko standardowe siedziska. To także meble wyposażone w ciekawe funkcje, które pozwolą nadać wnętrzom niepowtarzalnej osobowości.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1 
Bestsellery

Live Chat Software