Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Nowoczesne Fotele

Trudno wyobrazić sobie komfortowe wnętrze bez komfortowych foteli. Niezbędne są podczas pracy i nauki oraz nieocenione gdy pragniemy wieczorem wygodnie odpocząć z filiżanką pachnącej kawy w dłoni. Nasze nowoczesne fotele biurowe, świetnie odnajdą się zarówno w domowych biurach jak i tych profesjonalnych, użyteczności publicznej. Miękkie, nowoczesne wypoczynkowe fotele tapicerowane zapewnią każdemu nieprzeciętną wygodę, stając się ulubionym miejscem wszystkich domowników. A dzięki efektownej formie, podkreślą gustowność i niebanalność aranżacji we wnętrzu.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  3  4  5 ...  następna > 
Bestsellery

Live Chat Software