Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Zapraszamy do naszego nowego sklepu on-line futuri-meble.pl

Zapraszamy do naszego nowego sklepu on-line futuri-meble.pl

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Stoliki Barowe

Zapracowani, zabiegani często nie mamy czasu ani sił aby wyjść z przyjaciółmi do pubu. Stwórzmy sobie namiastkę niepowtarzalnego, klubowego klimatu i umówmy się w domu przy barowym stoliku. Stoliki barowe to pomysł nie tylko na przyjemne spędzenie piątkowego wieczoru w gronie przyjaciół. To także możliwość ciekawej aranżacji wnętrza przy pomocy niebanalnych rozwiązań. Stolik barowy może służyć jako przedłużenie blatu kuchennego, może być jadalnianym stołem w niewielkim mieszkaniu albo efektownym barkiem, dzięki któremu w elegancki sposób zaserwujemy drinki gościom.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1 
Bestsellery

Live Chat Software