Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Toaletki/Konsole

Nieco zapomniana toaletka, dawniej obowiązkowy mebel w każdej damskiej sypialni lub prywatnym buduarze, dziś znów przeżywa swój renesans. Panie dostrzegły potrzebę intymności w chwilach gdy muszą przygotować się do wielkiego wyjścia lub choćby tylko zrobić w spokoju perfekcyjny makijaż przed wyjściem do pracy. Toaletka, czy to stylowa w retro klimatach czy nowoczesna i designerska, zapewni każdej kobiecie wygodę i komfort podczas domowych zabiegów kosmetycznych oraz efektownie wypełni przestrzeń w eleganckiej sypialni.

Sortuj według: Nazwa  Cena
 1 
Bestsellery

Live Chat Software