Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Zapraszamy do naszego nowego sklepu on-line futuri-meble.pl

Zapraszamy do naszego nowego sklepu on-line futuri-meble.pl

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Sofy i wersalki

Nowoczesna kanapa to dziś nie tylko funkcjonalność i użytkowość ale też fantazyjna estetyka. Nierzadko sofa czy kanapa są nie tylko ozdobą salonu ale też spełniają funkcję codziennego miejsca do spania. W każdym z tych przypadków muszą zapewniać komfort i wygodę. Leżanka czy to w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym czy jako rezerwa dla gości może być użytecznym ale też interesującym sprzętem. Coraz popularniejsze, nowoczesne szezlongi to bardzo wygodne i zachwycające niebanalnym designem meble zapewniające dużą wygodę.

Bestsellery

Live Chat Software