Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl

Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Kolekcja Panorama

Tenzo została założona w 1934 roku przez przemysłowca Davida Johanssona. Wkrótce po założeniu spółki, wymyślił on całkowicie nowy produkt - Fixbordet. Fixbordet jest małym, składanym stołem drewnianym, zarówno funkcjonalnym, jak i ponadczasowym, łatwym w użytku i przechowywaniu. W krótkim czasie Fixbordet zyskał popularność na rynku i rozpoczęła się jego produkcja w niewielkiej fabryce w Smålandsstenar. Był to początek Tenzo AB. Fixbordet nadal jest obecny na rynku, ale nie należy już do linii produktów Tenzo. Od 2006 roku jest on marką należącą do spółki posiadanej przez Karin Johansson. Obecnie Tenzo jest jednym z największych szwedzkich producentów mebli i dąży do zdobycia czołowej pozycji w branży mebli o nowoczesnym wzornictwie. Pragniemy stać sie dla naszych klientów najbardziej atrakcyjnym partnerem w rozwoju nowych produktów.

Sortuj według: Nazwa  Cena
Brak produktów w tej kategorii.
Bestsellery

Live Chat Software