Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl
Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Blog Futuri - wyposaż swoje wnętrze ze smakiem

Zakup mebli przez Internet - czy naprawdę jest się czego bać? - Blog Futuri

2017-06-12
Stało się - remont ruszył. Teraz możemy już tylko przyglądać się pracy specjalistów lub samodzielnie malować, gipsować i szpachlować. W obu przypadkach musimy znaleźć trochę czasu na wybór nowych mebli i akcesoriów. Jak pogodzić to wszystko z pracą, sprzątaniem, życiem rodzinnym i towarzyskim? Nie każdy może sobie pozwolić na luksus wielogodzinnych wycieczek po salonach meblowych. Z pomocą przychodzi nam zatem Internet.

    Choć coraz częściej decydujemy się na zakupy online w przypadku książek, ubrań czy kosmetyków, to jednak dalej czujemy odrobinę niepewności przy większych zakupach. Jak to - wybrać bez obejrzenia? Bez dotknięcia, zmierzenia i wypróbowania? Przeglądanie katalogów internetowych to jedno, ale na sam zakup decydujemy się zwykle w sklepach stacjonarnych. Czy rzeczywiście słusznie?

    Przede wszystkim pamiętajmy, że internetowy sklep meblowy często będzie miał w swojej ofercie korzystniejsze ceny. Jest to niebagatelny argument w przypadku większych zakupów, do których dochodzi także koszt transportu. Jeśli mamy zatem wstępną koncepcję naszego salonu czy kuchni, warto zapoznać się z cenami w Internecie i podjąć decyzję, czy rzeczywiście najważniejsza jest dla nas wizyta w salonie.

    Jeśli chodzi o wybór także nie będziemy rozczarowani - wręcz przeciwnie. Coraz częściej sklepy internetowe decydują się na dokładne wprowadzenie swojego asortymentu, co daje możliwość zapoznania się z pełną ofertą salonu. Unikamy także w ten sposób chwilowych braków na magazynie - a każdy, kto kiedykolwiek upatrzył sobie wymarzone meble wie doskonale, jak bardzo denerwujące są takie opóźnienia.

    Coraz częściej natrafić możemy także na wyprzedaże - zarówno sezonowe, jak i stałe, sprzedaż produktów z ekspozycji czy internetowy outlet. W ten sposób oszczędzamy jeszcze więcej pieniędzy, a w dodatku tylko kilka kliknięć dzieli nas od złożenia zamówienia. To duża oszczędność czasu i wygoda zwłaszcza wtedy, gdy musimy zajmować się całym remontem samodzielnie. Zamiast tracić czas na objeżdżanie salonów i porównywanie cen możemy po prostu wybrać model, opłacić zamówienie i podać adres doręczenia.

Podoba ci się nasz artykuł?
Daj nam plusika!

Uważasz żę to ciekawe?
Daj znać znajomym!

Sprawdź też co nowego
pojawiło się w naszym sklepie internetowym

Krzesło SEVILLA RIB, fioletowe, tkanina, chrom 22126-10 BLOG_BOX_TITLE_2 Krzesło CUBE czarne, skóra ekologiczna 22049-1
Live Chat Software