Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl
Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Blog Futuri - wyposaż swoje wnętrze ze smakiem

Nowoczesne meble – gdzie ich szukać? - Blog Futuri

2017-03-22

Często zastanawiamy się nad tym, jakie meble będą pasować do naszego nowego, wymarzonego wnętrza. Kiedy przed oczami pojawia się już wizja, jaką chcielibyśmy wprowadzić w życie, rysuje się przed nami kolejny problem: gdzie szukać pięknych i stylowych mebli? Sklepy sieciowe oferują nam egzemplarze oparte na masowej produkcji, a więc takie, które mają w swoich domach wszyscy znajomi i cała rodzina. Problem pojawia się wtedy, gdy szukamy oryginalnych i niepowtarzalnych egzemplarzy, stworzonych z myślą o naszych wnętrzach. Meble na zamówienie są z kolei bardzo drogie – jak więc pogodzić wersję wymarzoną z wersją budżetową! To proste! Nowoczesne meble z powodzeniem możemy znaleźć w sklepach internetowych!

Internetowy sklep meblowy – ceny niższe niż w stacjonarnych salonach

Internetowy sklep meblowy może być dla niejednego klienta miłym zaskoczeniem: ceny są znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych, wybór zdecydowanie większy, a dodatkowo możemy oglądać meble bez pośpiechu, wygodnie, bez wychodzenia z dom – a wręcz z własnej kanapy. To rozwiązanie sprawdzi się więc dla osób zabieganych, a jednocześnie pragnących znaleźć meble „szyte na miarę” do swoich wnętrz. Internetowy sklep meblowy to wolność wyboru i gwarancja niższej ceny – spróbuj, a przekonasz się, że żadna masowa produkcja nie jest w stanie równać się z ofertą sklepów meblowych w Internecie.

Meble outletowe, meble z ekspozycji – czy to dobre rozwiązanie?

Jeśli chodzi o zakup mebli przez internet, często możemy napotkać zakładki oznajmiające „meble outletowe” czy „meble z ekspozycji”. Zastanawiamy się wtedy, czy to na pewno dobre rozwiązanie – może ktoś wystawia je w takiej formie i cenie, ponieważ są bardzo zniszczone? A może jakiś klient lub dostawca zabrudził je tak, że nie da się ich porządnie wyczyścić? Spokojnie! Z pomocą profesjonalisty lub porad bardziej doświadczonych osób, niemal każda osoba jest w stanie poradzić sobie z odpryskiem w drewnie lub zabrudzeniem na lakierze – nie jest to powód do zmartwienia. Zaletą takiego rozwiązania jest fakt, że można otrzymać naprawdę piękne egzemplarze mebli w niewygórowanej cenie. Poczuj się jak łowca i śledź oferty sklepów internetowych oraz outletów meblowych, aby uzyskać meble niepowtarzalne, jak najwyższej jakości i we wspaniałej cenie.Podoba ci się nasz artykuł?
Daj nam plusika!

Uważasz żę to ciekawe?
Daj znać znajomym!

Sprawdź też co nowego
pojawiło się w naszym sklepie internetowym

Krzesło SEVILLA RIB, fioletowe, tkanina, chrom 22126-10 BLOG_BOX_TITLE_2 Krzesło CUBE czarne, skóra ekologiczna 22049-1
Live Chat Software