Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl
Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Blog Futuri - wyposaż swoje wnętrze ze smakiem

Nowoczesne meble do przedpokoju – jak go urządzić? - Blog Futuri

2017-03-22

Przedpokój to miejsce, o którym często zapominamy w trakcie planowania remontu lub w aranżacji nowych wnętrz w domu lub mieszkaniu. Wydaje nam się, że to przecież pomieszczenie, w którym rzadko przebywamy i nie musimy przywiązywać do niego dużej uwagi... To błąd! Przedpokój (czy korytarz) to przecież wizytówka naszego domu – to właśnie to pomieszczenie jest oglądane jako pierwsze przez nas, a także przez naszych gości! Ważne są więc nie tylko nowoczesne meble do przedpokoju, ale także akcesoria, kolorystyka i wszystkie inne detale. Jak poradzić sobie z takim pomieszczeniem?

Przedpokój – jakie akcesoria wyposażenia wnętrz wybrać?

Jeśli urządzasz przedpokój po skończonym remoncie w innych pomieszczeniach lub dopiero planujesz jego odświeżenie, pamiętaj, żeby dobrać jego wystrój do aranżacji całego domu. W tym przypadku nie kombinuj – jeśli pomieszczenia są klasyczne, niech przedpokój też taki będzie. Ważnym jest, aby pomalować ściany w przedpokoju na jasny kolor – to optycznie powiększy pomieszczenie, które z reguły jest małe i nie dochodzi do niego światło słoneczne. Innym sposobem na optyczne powiększenie tego pomieszczenia jest zawieszenie dużego lustra (jeśli się uda, to warto zasłonić lustrem nawet całą ścianę). Zabieg ten nie tylko ułatwi codzienne szykowanie się domowników do wyjścia, ale również sprawi, że przedpokój będzie wydawał się bardzo przestronny. Pomyśl również dodatkach: wieszakach, wycieraczkach, ozdobach czy ramie do lustra. Niech akcesoria wyposażenia wnętrz do przedpokoju będą spójne i stonowane.

Nowoczesne fotele lub krzesła jako dodatek do stylowego przedpokoju

Jednym z ciekawych patentów na uczynienie przedpokoju bardziej przytulnym i użytkowym, jest wstawienie tam fotela lub krzesła, na którym domownicy lub goście będą mogli usiąść w trakcie zakładania butów czy w oczekiwaniu na inne osoby. Wybieraj nowoczesne fotele i krzesła o niewielkich gabarytach (aby nie zagracały przestrzeni) i ciekawym wykończeniu, pasującym do reszty aranżacji. Dodatkowo w siedzisku fotela możesz sprytnie ukryć schowek na kosmetyki do pielęgnacji butów, szczotki, prawidła lub rolki do czyszczenia płaszczy.Podoba ci się nasz artykuł?
Daj nam plusika!

Uważasz żę to ciekawe?
Daj znać znajomym!

Sprawdź też co nowego
pojawiło się w naszym sklepie internetowym

Krzesło SEVILLA RIB, fioletowe, tkanina, chrom 22126-10 BLOG_BOX_TITLE_2 Krzesło CUBE czarne, skóra ekologiczna 22049-1
Live Chat Software