Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | sklep @ futuri . pl
Pokaż kategorie

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Produkty ACTONA COMPANY -15%

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Dla architektów, designerów i projektantów wnętrz

Zapraszamy do współpracy architektów, designerów i projektantów wnętrz. Firma Futuri istnieje nieprzerwanie na rynku od 2009 roku.
Prowadzimy nie tylko sprzedaż detaliczną produktów do odbiorców końcowych. Naszymi odbiorcami są firmy i instytucje, biura projektowe i inni wszyscy wymagający większej ilości produktów do wyposażenia wnętrz biur, hoteli, budynków użyteczności publicznej, klubów i barów, restauracji itp.
 
 
 
W ramach naszego zaplecza i wsparcia dla architektów, designerów i projektantów wnętrz stworzyliśmy szereg udogodnień, które przekładają się na elastyczne i atrakcyjne warunki współpracy.
 
  • Dostarczamy materiały pozwalające stworzyć indywidualne prezentacje. Udostępniamy katalogi w wersji PDF pozwalające zaprezentować bogactwo naszych produktów klientom końcowym oraz oferujemy zdjęcia 3D do zastosowania w wizualizacjach.
  • Doradzamy odnośnie zestawów mebli - mamy wiedzę, jakie zestawy produktów najczęściej zamawiają nasi klienci, dzięki czemu np. możemy polecić takie a nie inne krzesła do wybranego stołu. Informujemy na bieżąco o promocjach i rabatach, co pozwala na znaczne oszczędności zwłaszcza przy większych zakupach.
  • Terminy dostaw dopasowujemy elastycznie tak, aby meble i inne produkty pojawiały się we właściwym czasie i we właściwym miejscu.
  • Zapewniamy możliwość zamówienia usługi montażu mebli
  • Zapewniamy możliwość zwrotu mebli
  • Zapewniamy elastyczny system rozliczeń - kilka modeli rozliczeń oraz punktowy system lojalnościowy sprawiają, że współpraca z nami jest niezwykle opłacalna.
     
W niedługiej przyszłości zapewnimy bogata kolekcję zdjęć 3D dla produktów firmy Kare Design oraz profesjonalny program, który umożliwiłby architektom wizualizację naszych produktów we wnętrza wnętrz klientów.
 
Wszystkich architektów, designerów i projektantów wnętrz
zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu:

Paweł Kaiser
pawel@futuri.pl
+48 668 440 010
(068) 371 3588
skype: futuri_pl
 
Live Chat Software