Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | (68) 371 35 88 | sklep @ futuri . pl | skype: futuri_pl | gg: 12634394
Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy
Drukuj  PDF

(Numer ID produktu: [03069] Interstil )

Interstil
  • Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil)
  • Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil)
  • Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil)
  • Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil)
  • Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil)
  • Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil)
Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil) Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil)> Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil) Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil) Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil) Pudełko ANNABELLE box, MDF różowy (Interstil)>
59 20 PLN
dostawa w 24h Dostawa w 24h
koszt dostawy Darmowa wysyłka
Powyżej 100zł kupisz na raty!
5.50kg
Pomoc Wyślij pytanie o produkt
Kontakt Tel: +48 668 440 010, (68) 371 35 88
* bezpieczna wysylka
* 2 lata gwarancji
* wymaga samodzielnego montazu

Opis

Poręczny sposób przechowywania zabawek, klocków ubranek i wszystkich drobiazgów które znajdą się w dziecinnym pokoju. Zostało zaprojektowane z myślą o dziecku, nie posiada ostrych krawędzi. Pudełko  z łatwością zmieści się do szafy. Nasze organizery wykonane są z wysokiej jakości lakierowanej płyty MDF oraz tworzywa.

Poręczny sposób przechowywania zabawek, klocków ubranek i wszystkich drobiazgów które znajdą się w dziecinnym pokoju.
Zostało zaprojektowane z myślą o dziecku, nie posiada ostrych krawędzi. Pudełko  z łatwością zmieści się do szafy.

Nasze organizery wykonane są z wysokiej jakości lakierowanej płyty MDF oraz tworzywa.

InterstilJako wiodąca firma na światowej scenie meblowej, projektujemy, rozwijamy i produkujemy meble do wnętrz a także całe kolekcje dla sieci meblowych, które dominują na rynkach krajowych w większości krajów świata; z Europy i Azji, w Australii, Afryce i Stanach Zjednoczonych. Jako ambitna, duńska firma meblowa, będąca częścią większej grupy skandynawskiej, nasza praca jest głęboko zakorzeniona w duńskiej tradycji meblarskiej oraz designu a także skandynawskim stylu, do którego dodajemy międzynarodowych trendów meblarskich oraz mody. W sklepach meblowych nasze produkty wyróżniają się nowoczesną wrażliwością, która silnie przemawia do świadomości konsumenta biorąc pod uwagę zarówno design jak i jakość produktu. Robimy coś więcej niż tylko produkcja stołów i krzeseł. Naszym klientom oferujemy możliwość zawarcia strategicznego partnerstwa, który obejmuje cały proces od projektowania, rozwoju i produkcji do zapewnienia jakości, dystrybucji, zakupów i logistyki.

Data dodania produktu do sklepu: piątek, 16 październik 2015.

Dane techniczne

Waga produktu: 5.5 kg

Wysokość: 35 cm
Szerokość: 34,5 cm
Głębokość: 35 cm

Materiał: lakierowany MDF, tworzywo sztuczne (rączka)
Kolor: różowyProgram Ochrony Kupujšcych


Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Live Chat Software