Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | (68) 371 35 88 | sklep @ futuri . pl | skype: futuri_pl | gg: 12634394
Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Lunchbox 0,5 L biało-zielony Bento Box
Drukuj  PDF

(Numer ID produktu: [EM-513958] EMSA )

EMSA
  • Lunchbox 0,5 L biało-zielony Bento Box (EMSA)
  • Lunchbox 0,5 L biało-zielony Bento Box (EMSA)
  • Lunchbox 0,5 L biało-zielony Bento Box (EMSA)
  • Lunchbox 0,5 L biało-zielony Bento Box (EMSA)
Lunchbox 0,5 L biało-zielony Bento Box (EMSA) Lunchbox 0,5 L biało-zielony Bento Box (EMSA)> Lunchbox 0,5 L biało-zielony Bento Box (EMSA) Lunchbox 0,5 L biało-zielony Bento Box (EMSA)
72 PLN
dostawa w 2 - 7 dni Dostawa w 2 - 7 dni
koszt dostawy Darmowa wysyłka
Powyżej 100zł kupisz na raty!
1kg
Pomoc Wyślij pytanie o produkt
Kontakt Tel: +48 668 440 010, (68) 371 35 88
* bezpieczna wysylka
* 2 lata gwarancji
* wymaga samodzielnego montazu

Opis

Pojemniki na lunch doskonałej jakości. Wyprodukowane w Niemczech zostały dopracowane w każdym detalu. Ich wysoka jakość daje się dostrzec już przy samym kontakcie wzrokowym. Lunchbox Bento Box Emsa można myć w zmywarce, używać w zamrażalce i mikrofalówce. Lunchbox wykonany z bardzo trwałego polipropylenu. Doskonale dostosowana pokrywka zapewnia bardzo szczelne zamknięcie i bezpieczeństwo podczas przenoszenia posiłku w torbie. Poza licznymi zaletami praktycznylu Bento Box wyróżnia się eleganckim designem i możliwością wyboru z pośród 4 opcji wielkościowych.

Pojemniki na lunch doskonałej jakości. Wyprodukowane w Niemczech zostały dopracowane w każdym detalu. Ich wysoka jakość daje się dostrzec już przy samym kontakcie wzrokowym.
Lunchbox Bento Box Emsa można myć w zmywarce, używać w zamrażalce i mikrofalówce. Lunchbox wykonany z bardzo trwałego polipropylenu.
Doskonale dostosowana pokrywka zapewnia bardzo szczelne zamknięcie i bezpieczeństwo podczas przenoszenia posiłku w torbie.
Poza licznymi zaletami praktycznylu Bento Box wyróżnia się eleganckim designem i możliwością wyboru z pośród 4 opcji wielkościowych.

Data dodania produktu do sklepu: wtorek, 25 sierpień 2015.

Dane techniczne

Pojemność: 0,5 L

Materiał: polipropylen
Kolor: biały , zielony

Możliwość mycia w zmywarce.Program Ochrony Kupujšcych


Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl
Live Chat Software