» przeczytaj wszystkie opinie
Masz pytania? Skontaktuj się z nami:   +48 668 440 010   |   (68) 371 35 88   |   sklep @ futuri . pl   |    skype: futuri_pl   |   gg: 12634394

Mini Blog Futuri

Jak wybrać dobry fotel
W pracy nie możesz skupić się na zleconych zadaniach, wiercisz się na krześle, bolą Cię plecy, kark, nadgarstki i choć siedzisz cały dzień, także nogi. Gdy podczas pracy za biurkiem nie możesz znaleźć wygodnej pozycji i całą swoją uwagę zamiast na pracę kierujesz na to jakby tu wygodnie usiąść to znaczy, że Twój fotel jest niewłaściwie dobrany, źle ustawiony i najwidoczniej nie posiada funkcji przydatnych podczas wielogodzinnego siedzenia.
Więcej
Halloween z Futuri
Nocą z 31 października na 1 listopada otwierają się magiczne portale pomiędzy światem zmarłych i żywych. Przez wrota zaświatów przechodzą zarówno duchy dobre, pragnące jeszcze raz spotkać się ze swoimi bliskimi jak i te złe, przed którymi trzeba się jakoś ochronić.
Więcej
Zobacz wszystkie

Komody

Komody, od stuleci znane są ze swej funkcjonalności a ich znakiem szczególnym są pojemne szuflady i półki. Nowoczesne komody, to tradycja w nowym opakowaniu. Tradycyjne w formie, surowo minimalistyczne czy pop-artowsko barwne i oryginalne, nadal spełniają swe zadanie królując we wnętrzach a nowatorski design komód w niczym nie umniejsza ich funkcji użytkowej czyniąc je meblem niezastąpionym w każdym niemalże wnętrzu.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  3  4  5 ...  następna > 
Live Chat Software