Masz pytania? Skontaktuj się z nami:   +48 668 440 010   |   (68) 371 35 88   |   sklep @ futuri . pl   |    skype: futuri_pl   |   gg: 12634394

Mini Blog Futuri

Jak urządzić salon na wiosnę
Po zimowej przerwie wszystko budzi się do życia. To samo dotyczy naszych domów. W tym czasie warto stworzyć w swoim mieszkaniu wiosenno-letni azyl. Takim miejscem może stać się nasz salon, niewielkim nakładem pracy możesz stworzyć swój własny, zaczarowany ogród, a wszystko to w Twoim mieszkaniu.
Więcej
Piątkowe Zgadywanki - Wyniki Konkursu nr 4
Każdy kolejny piątek zapewnia nam coraz większe emocje :-) Tym razem zagadka nie okazała się tak łatwa jak poprzednie ale i tak mamy dwójkę zwycięzców.Podobnie jak tydzień temu wygrały dwie osoby z tej samej miejscowości. Co więcej, w przypadku drugiej nagrody, to już druga skrzyneczka na klucze, która ozdobi wnętrze gdzieś w Mazurskiej Krainie.
Więcej
Zobacz wszystkie

Nowoczesne meble do jadalni, salonu - krzesła kuchenne

Znajdujące się w sprzedaży w naszym sklepie internetowym nowoczesne meble do jadalni to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Wœród nich znajdują się również efektowne nowoczesne krzesła, które zachwycają swoim wzornictwem. Oferujemy krzesła do jadalni, krzesła do salonu, a także stylowe krzesła kuchenne – nowoczesne, funkcjonalne, które będą prawdziwą ozdobą przestrzeni. Są wykonane z najlepszych materiałów, aby nie tylko zachwycać swoim wyglądem, ale również trwałoœcią. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty krzeseł i taboretów w naszym sklepie internetowym!

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  3  4  5 ...  9  10  11  następna > 
Live Chat Software