Masz pytania? Skontaktuj się z nami:   +48 668 440 010   |   (68) 371 35 88   |   sklep @ futuri . pl   |    skype: futuri_pl   |   gg: 12634394
baner pod zegarem

Mini Blog Futuri

Piątkowe Zgadywanki - Wyniki Konkursu nr 4
Każdy kolejny piątek zapewnia nam coraz większe emocje :-) Tym razem zagadka nie okazała się tak łatwa jak poprzednie ale i tak mamy dwójkę zwycięzców.Podobnie jak tydzień temu wygrały dwie osoby z tej samej miejscowości. Co więcej, w przypadku drugiej nagrody, to już druga skrzyneczka na klucze, która ozdobi wnętrze gdzieś w Mazurskiej Krainie.
Więcej
Językowe aranżacje
Polska język, trudna język - jak mawiał Makumba. Trudny czasem nawet dla nas, Polaków. No bo siadamy na pufie - rodzaju męskiego, czy na pufie - rodzaju żeńskiego? Pomimo zapisu w Słowniku Języka Polskiego PWN oraz napomnień językoznawców, filologów i polonistów, dla większości Polaków puf jest dziewczyną.
Więcej
Zobacz wszystkie

Krzesła/Taborety

Krzesło już dawno temu awansowało ze zwykłego, praktycznego siedziska do rangi jednego z głównych elementów zdobniczych wnętrza. Wystarczy obejrzeć nasze kolekcje aby stwierdzić, iż krzesło czy taboret kuchenny mogą być nie tylko wygodne ale też eleganckie, gustowne lub oryginalne, jeśli takich właśnie poszukujecie. Dziś krzesło obok jadalnianego stołu jest równie nietuzinkową i efektowną ozdobą waszego wnętrza jak cenny obraz na ścianie czy piękny bibelot na komodzie.

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  3  4  5 ...  10  11  12  następna > 
Live Chat Software