Masz pytania? Skontaktuj się z nami:   +48 668 440 010   |   (68) 371 35 88   |   sklep @ futuri . pl   |    skype: futuri_pl   |   gg: 12634394

Mini Blog Futuri

Piątkowe Zgadywanki - Wyniki Konkursu nr 4
Każdy kolejny piątek zapewnia nam coraz większe emocje :-) Tym razem zagadka nie okazała się tak łatwa jak poprzednie ale i tak mamy dwójkę zwycięzców.Podobnie jak tydzień temu wygrały dwie osoby z tej samej miejscowości. Co więcej, w przypadku drugiej nagrody, to już druga skrzyneczka na klucze, która ozdobi wnętrze gdzieś w Mazurskiej Krainie.
Więcej
Językowe aranżacje
Polska język, trudna język - jak mawiał Makumba. Trudny czasem nawet dla nas, Polaków. No bo siadamy na pufie - rodzaju męskiego, czy na pufie - rodzaju żeńskiego? Pomimo zapisu w Słowniku Języka Polskiego PWN oraz napomnień językoznawców, filologów i polonistów, dla większości Polaków puf jest dziewczyną.
Więcej
Zobacz wszystkie

Nowoczesne meble do jadalni, salonu - krzesła kuchenne

Znajdujące się w sprzedaży w naszym sklepie internetowym nowoczesne meble do jadalni to prawdziwe dzieła sztuki użytkowej. Wœród nich znajdują się również efektowne nowoczesne krzesła, które zachwycają swoim wzornictwem. Oferujemy krzesła do jadalni, krzesła do salonu, a także stylowe krzesła kuchenne – nowoczesne, funkcjonalne, które będą prawdziwą ozdobą przestrzeni. Są wykonane z najlepszych materiałów, aby nie tylko zachwycać swoim wyglądem, ale również trwałoœcią. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty krzeseł i taboretów w naszym sklepie internetowym!

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  3  4  5 ...  9  10  11  następna > 
Live Chat Software