Masz pytania? Skontaktuj się z nami:   +48 668 440 010   |   (68) 371 35 88   |   sklep @ futuri . pl   |    skype: futuri_pl   |   gg: 12634394

Mini Blog Futuri

Piątkowe Zgadywanki - Wyniki Konkursu nr 4
Każdy kolejny piątek zapewnia nam coraz większe emocje :-) Tym razem zagadka nie okazała się tak łatwa jak poprzednie ale i tak mamy dwójkę zwycięzców.Podobnie jak tydzień temu wygrały dwie osoby z tej samej miejscowości. Co więcej, w przypadku drugiej nagrody, to już druga skrzyneczka na klucze, która ozdobi wnętrze gdzieś w Mazurskiej Krainie.
Więcej
Językowe aranżacje
Polska język, trudna język - jak mawiał Makumba. Trudny czasem nawet dla nas, Polaków. No bo siadamy na pufie - rodzaju męskiego, czy na pufie - rodzaju żeńskiego? Pomimo zapisu w Słowniku Języka Polskiego PWN oraz napomnień językoznawców, filologów i polonistów, dla większości Polaków puf jest dziewczyną.
Więcej
Zobacz wszystkie

Nowoczesne kuchenne hokery, krzesła barowe

Stylowe i praktyczne hokery oraz krzesła barowe w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo w bardzo szerokim wyborze. Prezentujemy oryginalne krzesła i hokery nowoczesne oraz w klasycznym stylu – wykonane z drewna, metalu, tworzyw sztucznych. W naszym asortymencie dostępne są krzesła i hokery kuchenne, do jadalni, doskonałe do biur i firm, a także do punktów gastronomicznych – nowoczesnych barów, pubów czy kawiarni. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami hokerów i krzeseł w naszym asortymencie!

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  3  4  następna > 
Live Chat Software