Masz pytania? Skontaktuj się z nami:   +48 668 440 010   |   (68) 371 35 88   |   sklep @ futuri . pl   |    skype: futuri_pl   |   gg: 12634394

Mini Blog Futuri

Jak urządzić salon na wiosnę
Po zimowej przerwie wszystko budzi się do życia. To samo dotyczy naszych domów. W tym czasie warto stworzyć w swoim mieszkaniu wiosenno-letni azyl. Takim miejscem może stać się nasz salon, niewielkim nakładem pracy możesz stworzyć swój własny, zaczarowany ogród, a wszystko to w Twoim mieszkaniu.
Więcej
Piątkowe Zgadywanki - Wyniki Konkursu nr 4
Każdy kolejny piątek zapewnia nam coraz większe emocje :-) Tym razem zagadka nie okazała się tak łatwa jak poprzednie ale i tak mamy dwójkę zwycięzców.Podobnie jak tydzień temu wygrały dwie osoby z tej samej miejscowości. Co więcej, w przypadku drugiej nagrody, to już druga skrzyneczka na klucze, która ozdobi wnętrze gdzieś w Mazurskiej Krainie.
Więcej
Zobacz wszystkie

Nowoczesne kuchenne hokery, krzesła barowe

Stylowe i praktyczne hokery oraz krzesła barowe w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo w bardzo szerokim wyborze. Prezentujemy oryginalne krzesła i hokery nowoczesne oraz w klasycznym stylu – wykonane z drewna, metalu, tworzyw sztucznych. W naszym asortymencie dostępne są krzesła i hokery kuchenne, do jadalni, doskonałe do biur i firm, a także do punktów gastronomicznych – nowoczesnych barów, pubów czy kawiarni. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami hokerów i krzeseł w naszym asortymencie!

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  3  4  następna > 
Live Chat Software