Masz pytania? Skontaktuj się z nami:   +48 668 440 010   |   (68) 371 35 88   |   sklep @ futuri . pl   |    skype: futuri_pl   |   gg: 12634394

Mini Blog Futuri

KOMFORT I SKUTECZNA OCHRONA PRZED UPAŁEM
Lato zwykle kojarzy się z wakacjami, okazuje się jednak, że większość letniego czasu spędzamy w mieszkaniach lub w pracy. W takim wypadku upał tak przyjemny podczas urlopu, w naszym codziennym życiu staje się coraz bardziej uciążliwy.

W tym artykule odpowiemy Państwu na pytanie jak sobie poradzić z uciążliwym upałem.
Więcej
Natura bliżej NAS
Coraz częściej cenimy sobie naturę w zasięgu ręki. Doceniamy jej wpływ na nasze otoczenie na to jak zmienia nasz dom w zielony zakątek. Odkrywamy naturę na nowo, stajemy się miejskimi ogrodnikami. W tym artykule powiemy wam jak stworzyć swój własny ogród w centrum miasta.

 
Więcej
Zobacz wszystkie

Nowoczesne kuchenne hokery, krzesła barowe

Stylowe i praktyczne hokery oraz krzesła barowe w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo w bardzo szerokim wyborze. Prezentujemy oryginalne krzesła i hokery nowoczesne oraz w klasycznym stylu – wykonane z drewna, metalu, tworzyw sztucznych. W naszym asortymencie dostępne są krzesła i hokery kuchenne, do jadalni, doskonałe do biur i firm, a także do punktów gastronomicznych – nowoczesnych barów, pubów czy kawiarni. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami hokerów i krzeseł w naszym asortymencie!

Pokaż: 
Sortuj według: Nazwa  Cena
 1  2  3  następna > 
Live Chat Software