Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | (68) 371 35 88 | sklep @ futuri . pl | skype: futuri_pl | gg: 12634394

Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Jak odmienić kuchnię?
Remont kuchni to naprawdę ciężkie przedsięwzięcie, które wymaga wcześniejszego zaplanowania. O ile w przypadku salonu i sypialni często wystarczy nawet sama zmiana koloru i odmalowanie ścian, by uzyskać efekt świeżości i nowości, w przypadku kuchni natomiast zwykle wiąże się to z wymianą kafelków oraz zabudowy kuchennej.
Więcej
Mały pokój, duży problem - jak dobrać meble?
Nie zawsze możemy pozwolić sobie na mieszkanie z dużym metrażem - niestety często zaporowa cena powoduje, że decydujemy się na wybór mniejszego mieszkania.
Więcej

Kolekcja Tempo

Tenzo została założona w 1934 roku przez przemysłowca Davida Johanssona. Wkrótce po założeniu spółki, wymyślił on całkowicie nowy produkt - Fixbordet. Fixbordet jest małym, składanym stołem drewnianym, zarówno funkcjonalnym, jak i ponadczasowym, łatwym w użytku i przechowywaniu. W krótkim czasie Fixbordet zyskał popularność na rynku i rozpoczęła się jego produkcja w niewielkiej fabryce w Smålandsstenar. Był to początek Tenzo AB. Fixbordet nadal jest obecny na rynku, ale nie należy już do linii produktów Tenzo. Od 2006 roku jest on marką należącą do spółki posiadanej przez Karin Johansson. Obecnie Tenzo jest jednym z największych szwedzkich producentów mebli i dąży do zdobycia czołowej pozycji w branży mebli o nowoczesnym wzornictwie. Pragniemy stać sie dla naszych klientów najbardziej atrakcyjnym partnerem w rozwoju nowych produktów.

Sortuj według: Nazwa  Cena
Brak produktów w tej kategorii.
Bestsellery

Nowoczesne białe meble do salonu, sypialni, kuchni, pokojowe - Futuri

Sklep internetowy Futuri.pl posiada w ofercie designerskie, nowoczesne białe meble, które zachwycają nie tylko nietuzinkowym wyglądem, ale także funkcjonalnoœcią na najwyższym poziomie. Wyposażenie wnętrz prezentowane w naszej ofercie jest niezwykle zróżnicowane. Odnajdziecie tu Państwo zarówno meble na wysoki połysk jak i matowe, stylowe meble białe, czarne będą kolorowe, a nawet przeŸroczyste, które z pewnoœcią pasować będą do każdego nowoczesnego wnętrza. Wspólnym mianownikiem wszystkich pozycji w naszym asortymencie jest najwyższa jakoœć wykonania, która zapewnia wieloletnią trwałoœć, przy całkowitym zachowaniu walorów estetycznych.

Proponujemy nowoczesne białe, czarne, kolorowe lub przezroczyste meble wszystkich kategorii, wykonane według unikalnych projektów cenionych polskich i zagranicznych designerów. Nasze krzesła, stoły, biurka i inne meble doskonale wkomponują się w Państwa salon, biuro, sypialnie, kuchnie, pokój, a nawet ogród. Państwa prywatna przestrzeń jeszcze bardziej podkreœlać będzie Wasz indywidualizm. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na jednolite białe lub czarne meble na wysoki połysk, czy może preferować będziecie inne rozwiązania designerskie - nowoczesne meble i wyposażenie wnętrz jakie oferuje nasz sklep internetowy z pewnoœcią sprostają Państwa oczekiwaniom.

Live Chat Software