Masz pytania? Skontaktuj się z nami: +48 668 440 010 | (68) 371 35 88 | sklep @ futuri . pl | skype: futuri_pl | gg: 12634394
Pokaż kategorie

Mini Blog Futuri

Dodatki, które odmienią Twoje wnętrze – lampy do salonu
Szukasz czegoś, co podkreśli aranżację Twojego salonu? A może wręcz przeciwnie – znudziła Ci się jego obecna stylistyka? Prostym rozwiązaniem stosowanym do zmiany aranżacji wnętrza są dodatki, a w tym – lampy do salonu. Wprowadzają one nie tylko zmianę estetyczną, ale również mogą ocieplić lub wręcz odwrotnie – nadać wnętrzu industrialny, zimny charakter.
Więcej
Ekskluzywne meble do salonu – w jakim wystroju sprawdzą się najlepiej?
Ekskluzywne meble do salonu z pewnością mocno zdefiniują zarówno wnętrze, jak i jego właściciela. Jeśli zastanawiasz się, do jakiego stylu pasują one najbardziej, podpowiadamy: ekskluzywne meble do salonu najlepiej wyglądają w towarzystwie stylu klasycznego, w otoczeniu sztukaterii.
Więcej

Metody i koszty wysyłki
Wszystkie paczki doręczamy w dni robocze za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, PEKAES, pocztą polską lub jeśli istnieje potrzeba własnym transportem.
 
 
TABELA WYSYŁEK DLA ZAMÓWIEŃ DO 150 zł (przelew, raty, przelewy24.pl)
   
 
WAGA   (kg)        KOSZT WYSYŁKI (zł)
do 2 12
2-5 18
5-20 20
20-31 25
 
1. W przypadku płatności przy odbiorze (za pobraniem) system doliczy dodatkowo 8 zł do ceny podstawowej przesyłki.
2. Istnieje możliwość dostawy w sobotę w wybranych rejonach Polski za dodatkową opłatą 36 zł do podstawowej ceny przesyłki. Sprawdź u sprzedawcy czy masz taką możliwość
3. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki powyżej 31 kg !
4. Zamówienia o łącznej wadze powyżej 33 kg wysyłamy wyłącznie na palecie euro, do których doliczana jest opłata w wysokości 49 zł.
 
Sprawdzanie przesyłk krajoweji DHL http://www.dhl.com.pl/pl/express/sprawdz_przesylke.html
Sprawdzanie przesyłki krajowej PEKAES https://www.pekaes.pl/pl/dla-klienta.html
 
 
Live Chat Software